Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Batman uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir'den Batman'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 6 saat, 50 dakikadır.

Balıkesir Batman uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Batman'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Batman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Batman'da nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Batman Uçak Bileti 300x169 Balıkesir Batman Uçak Bileti

Balıkesir Batman Uçak Bileti

Batman ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunur. Günümüze kadar pek çok medeniyet tarafından ele geçirilmiş olan kent tarihi yapıları ile oldukça ilgi çekicidir. Artukoğulları tarafında 1147 yılında inşa edilen Maladabi Köprüsü, heybetli görünümü ile günümüzde hala sağlamlığını koruyor. Batman'a 7 kilometre mesafede bulunan Maladabi Köprüsü, Diyarbakır Batman karayolu üzerinde yer alıyor. Hasankeyf mağaraları Hasankeyf ilçesinde yer alıyor. Kalkerli arazilere sahip bu mağaraların bir kısmı doğal, bir kısmı ise insan eli ile yapılmıştır. Eski dönemlerde ev olarak kullanılan mağaralar günümüzde tarihi yapı olarak ziyaretçilerini bekliyor. Hasankeyf ilçesinde bulunan bir başka tarihi mekan ise Zeynel Bey Türbesi'dir. Akkoyunlu hükümdarı Uzun Hasan'ın oğlunun türbesi olan mabet, 1243 yıllında yapılan Otlukbeli savaşında hayatını kaybetmesinin sonucu olarak yapılmıştır.

Mor Kiryakus Kilisesi, Hristiyanlara ait 365 odalı olarak 457 yılında inşa edilmiştir. Yapı, ilk zamanlarında üniversite olarak hizmet vermekteydi. Ardından inanç merkezi olarak kullanılan Mor Kiryakus, bulunduğu topraklarda Hristiyanlık inancına sahip kimselerin kalmaması üzerine terk edilmiştir. Mor Kiryakus Kilisesi, yakın tarihte restore edilerek müzeye çevrilmiştir. İçinde Hristiyanlık dönemine ait çok sayıda eser sergilenir.

Balıkesir Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye'nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir'de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car'dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir'e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı'nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7'de sefere başlayan otobüsler 18:30'a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Balıkesir Batman uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.