Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Erzurum uçak bileti< de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir'den Erzurum'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 5 saat, 20 dakikadır.

Ucuz değil çok ucuz Erzurum otelleri. Erzurum otelleri içinde şehre gidecek olanlara çok uygun oteller. Ucuz tatil fırsatları ve çok uygun fiyatlara Erzurum uçak bileti bulmak için bizi takip edin!

Erzurum Otelleri

Erzurum'da yapılacak şeyler

Erzurum'a seyahat edeceklere Erzurum gezi rehberi hazırladık. Dadaşlar şehri hakkında bir çok şeyi bulabileceğiniz rehber size ön bilgi vermeye aday.

tatil city

Erzurum ucuz uçak bileti

Balıkesir Erzurum uçak bileti al!

Sizde Balıkesir'den Erzurum'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum'da nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Erzurum Uçak Bileti 300x225

Balıkesir Erzurum Uçak Bileti

Erzurum Anadolu'nun en köklü yerleşim yerlerinden biridir. Palandöken'in yamaçlarında kurulu ve soğukluğunu buradan alan şehir, çok sayıda uygarlığa ev sahipliği yapmıştır.

Anadolu Selçuklu'dan kalan mezar yapı taşlarının en iyi örneği Üç Kümbetler'in oldukça farklı bir mimarisi vardır. Kümbetlerin en büyük olanı, Emir Saltuk'a ait olduğu XII. yüzyıl veya XIV. yüzyıl başlarında yapıldığı biliniyor. Diğer iki kümbet hakkında ise çok fazla bilgi bulunmuyor. Tortum Şelalesi, kentin doğal mirası içinde yer alır. Burası aynı zamanda Türkiye'nin en görkemli şelalelerinden biridir. 50 metre yükseklikten dökülen çay, ülkemizin en yüksek şelaleleri arasındadır.

Şehir merkezinde yer alan İbrahim Paşa Cami, Erzurum'da gezilmesi gereken yerler arasındadır. İstanbul Kapı, Erzurum Kalesi'nin dört kapısından biridir. Bu eser Osmanlı döneminden kalmıştır. Kalenin bir başka özelliği ise Atatürk'ün şehre bu kapıdan girmiş olmasıdır. Bizans İmparatorluğu tarafından yapıldığı bilinen Erzurum Kalesi, şehrin en dikkat çekici tarihi yapılarından biridir. İç ve dış kaleden oluşan eserin, dış tarafı günümüze dek farklı medeniyetler tarafından defalarca yağmalanmasına rağmen iç kale özelliğini muhafaza etmiştir.

Balıkesir Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye'nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir'de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car'dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir'e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı'nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum'da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı'ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi'ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı'nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Balıkesir Erzurum uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.