Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Gaziantep’e her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 6 saat, 5 dakikadır.

Ucuz fiyatlar ile Gaziantep otelleri de Tatil City’de. Gaziantep otelleri arasından sizlere en ekonomik olan otelleri kaliteden ödün vermeden seçtik. Ucuz tatil fırsatları web sitemizde!

Gaziantep Otelleri

Gaziantep’de yapılacak şeyler

Gaziantep’e gideceklere bilgi verelim. “Gaziantep’de Yapılacak Şeyler” bu şehre gideceklere turistik bir kitap mantığı ile hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok fazla detay içeren Gaziantep Gezi Rehberi hazırladık.

tatil city

Balıkesir Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’te nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Gaziantep uçak bileti, Balıkesir Gaziantep Uçak Bileti

Balıkesir Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep, ülkemizin turizm açısından oldukça gelişmiş şehirleri arasındadır. Özellikle farklı uygarlıkların şehirde bıraktığı tarihi yapılar ve gurmelere layık lezzetleri ile oldukça ilgi çekicidir. ‘Çingene Kız’ eseriyle adını duyuran Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi’ni gezmek oldukça keyiflidir. Müzede bu eser dışında yüzlerce farklı mozaik kalıntı yer alır.

Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi, kentte yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarından biridir. Eski Hristiyanlık dönemlerine kadar uzanan tarihi ile, Gaziantep seyahatinizde mutlaka gezmeniz gereken yerlerden bir diğeri ise Rum Kale’dir. Göz alıcı bir doğal güzelliğe sahip Rum Kale, küçük bir ada kenti durumundadır.

Zincirli Bedesten, içinde 70’ten fazla dükkan bulunduran yöresel esnaflar çarşısı olarak bilinir. 17. yüzyılda inşa edildiği bilinen bedestenin günümüzde hala eski yapı görünümünü muhafaza ettiği görülür. Gaziantep Kalesi’nin tarihi M. Ö. 3600’lü yıllara dayanıyor. 16. yüzyılda tekrar onarımdan geçen kale, günümüzdeki halini Osmanlılar döneminde kazanmıştır. İçinde yer alan Gaziantep Savunması Kahramanlık Panoraması Müzesi’nde ise Kurtuluş Savaşı sırasında geçen mücadelenin örneklerini sergileyen pek çok eser sergilenir.

Balıkesir Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Balıkesir Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.