Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir'den Hakkari'ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 20 saat, 20 dakikadır.

Balıkesir Hakkari uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Hakkari'ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Hakkari'ye uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hakkari'de nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Hakkari Uçak Bileti 300x256 Balıkesir Hakkari Uçak Bileti

Balıkesir Hakkari Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan Hakkari, Zap Vadisinin sarp ve dik yamaçlarına kurulmuştur. Şehir yıllar boyunca çok farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Mezopotamya ve Anadolu'nun sınırı olarak da değerlendiren şehir, pek çok kalıntıya sahiptir. Seyithan Gölü, Berçelan Yaylası Hakkari'nin doğal güzelliği ile ünlü yerleri arasındadır. Berçelan Yaylası içinde bulunan Seyithan Gölü, berrak suları ile bölgenin en gözde yeridir. Meydan Medresesi'nin inşa tarihi tam olarak bilinmese de Osmanlı Döneminde İzzeddin oğlu İbrahim Bey tarafından yapıldığı bilinir. Medresenin üzerinde bulunan kitabede Kur'an-ı Kerim'den alınan ayetler asılıdır. Bu nedenle dini turizm açısında oldukça önemli bir yer kaplar.

Taş Köprü Şemdinli ilçesinde bulunan, Şemdinli Nehri üzerine kurulmuştur. 19. yüzyılın sonlarında inşa edilen bu yapı, aynı zamanda şehrin simgelerinden biri haline gelmiştir. 17. yüzyılda yenilenen son onarımları ile Hoşap Kalesi, Urartular tarafından yapılmıştır. Hakkari-Van Karayolu üzerinde bulunan Hoşap Kalesi, görkemli yapısı ile oldukça dikkat çekicidir. Şehirde Peri Bacaları, Hakkari Kayak Merkezi, Ore Şelalesi, Cilo Bozları ve Cennet Cehennem Vadisi gezilecek yerler listesinde yer alır.

Balıkesir Hakkari uçak bileti fiyatları

Hakkari seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Hakkari uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye'nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir'de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car'dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir'e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı'nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

Hakkari Havalimanı Ulaşım

Yüksekova'da bulunan Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı şehre 80 km mesafededir. Havalimanından şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan birisi taksidir. Konforlu ve rahat bir şekilde şehre gitmek isteyen yolcular  Selahaddin Eyyubi Havalimanı'nda bulunan taksi durağından araca binerek şehir merkezine ulaşabilirler.

Şehre ulaşım için bir diğer seçenek de minibüslerdir. Havalimanından şehre yolcu taşıma amacıyla günde 2 sefer minibüsler kalkmaktadır. Gelen yolcu terminalinin önünden alkan minibüs saatleri uçak saatlerine göre ayarlanmış durumda. Uçaktan indiğiniz anda minibüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak minibüsler saat 18:00 itibarı ile sona eriyor. Bu sebeple minibüsleri 18:00'dan sonra kullanmak mümkün değil. Minibüsler ile şehre ortalama 80-100 dakika civarında varılıyor.

Bir diğer seçenek ise araç kiralama. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama firmalarından istediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehre hızlı ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz. Havalimanından şehre özel araçlar ile 70 dakika civarında varmak mümkün.

Eğer bir otelde kalacaksanız bazı otellerin havalimanından transfer araçları olduğunu hatırlatalım. Bunun için rezervasyon yaptırdığınız otelin transfer aracı olup olmadığını öğrenmeli ve varış saatinizi yine otel görevlisine bildirmelisiniz. Eğer otelin transfer hizmeti var ise sizi uçaktan iner inmez alarak şehir merkezindeki otelinize götürmekte.

Balıkesir Hakkari uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.