Çok ucuz fiyatlarla Artvin Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Balıkesir’e en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 20 dakikadır.

Artvin Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Balıkesir‘e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Artvin Balıkesir Uçak Bileti

Artvin Balıkesir Uçak Bileti

Balıkesir ödüllü sahilleri, henüz el değmemiş masmavi güzel koyları ve gezmeye doyamayacağınız doğal güzelliklerinin yanı sıra mimarisi ve tarihi ile de Türkiye’de gidilmesi gereken en güzel şehirler arasında yerini alır.

Ayvalık İlçesine bağlı Cunda Adası, 22 adanın arasında yerleşim yeri olarak kullanılan tek adadır. Ada, Ayvalık’a bir köprü ile bağlıdır. 1976’dan beri sit alanı olan Cunda adası, güzel tarihi yapısını bu sayede muhafaza eder. Rumların yaşadığı dönemden çok sayıda kiliseye manastıra ve değişik ev mimarisine rastlayacağınız Cunda, muazzam güzellikteki sahili ve koyları ile göz dolduruyor. Balıkesir ve Çanakkale illeri arasında yer alan Kaz Dağları, görkemli duruşu ile doğaseverleri büyüleyici bir güzelliktir. Milli Park statüsüne sahip Kaz Dağı mitolojiye göre Afrodit’in güzellik kraliçesi seçildiği yarışmanın geçtiği yer olarak bilinir.

Antandros Antik Kent’i Roma dönemine ait birçok kalıntıya sahiptir. Edremit’e bağlı Altınoluk beldesinde yer alan bu kentin geçmişi 1200’lere dayanır. Balıkesir Erdek’te yer alan bir diğer antik kent Kyzikos Antik Kent’i de sahip olduğu tarihi bulgular neticesinde bilim ve kültür merkezi haline gelmiştir.

Artvin Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Artvin Havalimanı Ulaşım

Artvin Belediyesine ait otobüsler için Artvin Havalimanına çift yön gidiş dönüş yapılmaktadır. Ayrıca HAVAŞ servisleri de şehrin belli bölgelerine yolcu taşımaktadır.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Artvin Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.