Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Muş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Muş’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 22 saat, 5 dakikadır.

Balıkesir Muş uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Muş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Muş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Muş’ta nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Muş Uçak Bileti

Balıkesir Muş Uçak Bileti

Muş‘u ziyaretiniz sırasında ilk durağınız Arak Manastırı olmalıdır. Arak Manastırı, şehrin en bilinen tarihi yapıları arasındadır. Karaçavuş Dağlarında kurulan manastırın olduğu bölge günümüzde yayla olarak kullanılır. Manastırın üzerindeki tarihi işlemeler Roma Döneminden kalma bir eser olduğunu gösteriyor. Kepenek Köyü zirvesindeki Arak Manastırı’nın bulunduğu çevrede eski zamanlarda üzüm şırası çıkarıldığı bilinir. Muş Kalesi, Moğol ve Ermeni istilalarına sahne olmuştur. Hz. Ömer döneminde İslam ordularının eline geçen Muş kalesi, Arap egemenliğine girmiştir. Günümüzde park haline getirilen kale ve çevresi mesire alanı olarak kullanılıyor.

Hamurpet (Akdoğan) Gölü, Varto ilçesinde, Hamurpet Dağında yer alır. Hamurpet Gölü’nün bulunduğu alan volkanik özellikler gözlemlenmiştir. 21 metre derinliğe sahip gölün her tarafı dik kayalıklarla çevrilidir. Göl, Muş’un doğal güzelliklerine sahip yerlerden biridir. Muş şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta olan Tarihi Murat Köprüsü bir Selçuklu inşasıdır. Günümüzde de kullanılan tarihi yapı 143 metre uzunluğunda ve 14 gözlüdür. Muş’ta gezilmesi gereken diğer yerler şu şekilde sıralanabilir; Varto Kayalıdere Ören Yeri, Muş Ulu Cami ve Alaaddin Bey Hamamı.

Balıkesir Muş uçak bileti fiyatları

Muş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Muş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Muş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Muş uçak bileti satın alınabiliyor.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Balıkesir Muş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.