Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Balıkesir’e az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 45 dakikadır.

Çanakkale Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Balıkesir Uçak Bileti

Çanakkale Balıkesir Uçak Bileti

Turizm ve kültürel faaliyetleri açısından ülkemizin en gelişmiş şehirleri arasında yer alan Balıkesir, tarihi yapıları, balıkçı kasabaları ve plajları ile göz dolduruyor.

Mitolojideki adı İda olan Kaz Dağları, Balıkesir ve Çanakkale arasında bulunuyor. Karateş Tepesi, 1774 metre yüksekliği ile Kaz Dağlarının zirvesinde yer alıyor. Çeşitli ağaç türleri ile de bilinen dağ, aynı zamanda birbirinden güzel şelalelere de ev sahipliği yapıyor. Milli Park statüsünde olan Kaz Dağları aynı zamanda Afrodit’in güzellik kraliçesi seçildiği yarışmanın yapıldığı bölgedir. Birçok uygarlığa ev sahipliği yapan Kaz Dağları, Tuzla, Kara Menderes, Biga ve Gönen çaylarının geçtiği yol üzerinde yer alır.

Kyzikos Antik Kenti, Erdek ilçe sınırları içindedir. M. Ö. 5. yüzyılda yapıldığı bilinen antik kent, tarih boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Eski dönemlerde bilim ve araştırma merkezi olarak kullanılan bölge, 1063 yılında meydana gelen depremde tamamen yıkılmıştır. Kyzikos Antik Kentinden bazı kalıntılar günümüzde hala varlığını koruyor. Cunda Adası, Kapıdağı Yarımadası, Gönen, Yıldırım Cami şehirde görülmesi gereken tarihi turistik yerlerin başında gelir.

Çanakkale Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Çanakkale Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.