Çok ucuz fiyatlarla Denizli Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Denizli’den Balıkesir’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 50 dakikadır.

Denizli Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Denizli‘den Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Denizli Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Denizli Balıkesir Uçak Bileti

Denizli Balıkesir Uçak Bileti

Balıkesir, Türkiye’nin yaz turizmi açıdan en verimli şehirleri arasında yerini alır. Kaz Dağlarından gelen mis gibi havası ile şehir, pek çok doğal güzelliğe ev sahipliği yapar. Ödüllü plajları, ormanları, sahilleri ve gizli kalmış koyları ile Balıkesir, keşfedilmeyi bekleyen bir güzellik olarak karşınıza çıkar. Tabiat güzelliğinin yanı sıra Balıkesir, pek çok tarihi ve kültürel alandaki faaliyetleri ile de görülmesi gereken şehirler arasında yerini alır.

Kaz Dağları, Balıkesir’in ve ülkemizin en önemli dağları arasında yer alır. 1774 metre yüksekliği ile Karateş Tepesi, Kaz Dağlarının zirvesini oluşturur. Balıkesir, Çanakkale arasında uzanan dağların mitolojideki adı ise ‘İda Dağlarıdır.’ Görenleri kendine haran bırakan bir güzelliğe sahip olan bu doğa harikası bölge kestane, meşe ve gürgen ağaçları ile kaplıdır. Etrafından irili ufaklı şelalelerin meydana geldiği Kaz Dağları, bünyesinde bulundurduğu canlı çeşitleri ile de adını duyurmuştur. Milli Park statüsü altında özenle korunan bölgenin en önemli özelliği ise mitolojik pek çok olayda adının geçmesidir. Afrodit’in güzellik kraliçesi seçildiği yarışmanın yapıldığı dağları görmeden Balıkesir seyahatinize son vermemeniz de fayda var.

Denizli Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Denizli Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Denizli Çardak Havalimanı içinden de Denizli Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Denizli Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.