Çok ucuz fiyatlarla Erzincan Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzincan’dan Balıkesir’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 5 dakikadır.

Erzincan Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Erzincan’dan Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzincan Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Erzincan Amasya Uçak Bileti

Erzincan Amasya Uçak Bileti

Türkiye’nin hem Marmara, hem de Ege Bölgesinde toprağı bulunan Balıkesir‘in her iki denize de kıyısı vardır. Bahar ve yaz aylarında çok sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yapan Balıkesir el değmeyen koyları, mavi bayraklı plajları ve ormanları ile ülkemizin en güzel köşelerinden biridir. Tarihi oldukça eskilere dayanan şehir, pek çok antik kente de kucak açar.

M. Ö. 1200’lere dayanan geçmişi ile Antandros Antik Kenti, Edremit ilçesinde bulunur. Bölgede yapılan arkeolojik kazılar neticesinde antik kentte Roma Dönemine ait pek çok değerli kalıntılar ortaya çıkarıldı. Roma Evi, Kent Suru, Nekropolis ve Yamaç Ev kazılarda ortaya çıkan önemli yapılar arasındadır. Adı Troya Savaşında da sıklıkla geçen Antandros Antik Kenti, Balıkesir’in eski tarihi için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Mitolojideki adı ‘İda Dağı’ olarak geçen Kaz Dağları, Balıkesir ve Çanakkale illeri arasında yer alır. İrili ufaklı pek çok şelalenin bulunduğu Kaz Dağları barındırdığı meşe, gürgen ağaçları ve canlı çeşidi ile de önemli bir flora dengesine sahiptir. Yunan mitoloji içinde tarihsel bir değer taşıyan Kaz Dağları, ülkemizin doğal güzellikleri arasındadır.

Erzincan Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzincan Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Erzincan Havalimanı içinden de Erzincan Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Erzincan Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı