Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Balıkesir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 10 dakikadır.

Gaziantep Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Balıkesir Uçak Bileti

Gaziantep Balıkesir Uçak Bileti

Tarihi oldukça eski dönemlere dayanan Balıkesir, şehir içinde ve çevresinde sahip olduğu büyülü güzellikler ile özellikle yaz aylarında oldukça yoğun bir turist kapasitesi sağlar. Doğa ile iç içe olan yaşam alanları, ödüllü plajları ve oksijeni en bol ormanları ile kentin tarihi antik dönemlere kadar gider.

Balıkesir ve Çanakkale illeri arasında kalan Kaz Dağları, Türkiye’nin en güzel görselliğine sahip ormanlarından biridir. 1774 metre yüksekliği olan Kaz Dağlarının mitolojide adı oldukça sık geçer. Gürgen, kestane ve meşe ağaçları ile ülkemizde flora açısından oldukça zengin bölge, dünya üzerinde farklı hayvan ve bitki türlerine sahiptir. Ülkemizin değerli milli parklarından biri olan Kaz Dağları, aynı zamanda oksijen açısından da en nadide noktadır.

Kyzikos Antik Kenti, Balıkesir’in en önemli yerleşim birimlerinden biridir. Erdek ilçesine oldukça yakın bir noktada bulunan antik kentin, eski dönemlerinde deniz kenarında yer aldığı ve bölgede meydana gelen depremler sonrasında ana karaya doğru çekildiği bilinir. Günümüzde Kyzikos’ta farklı çağlara ait pek çok önemli kalıntı vardır.

Gaziantep Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Gaziantep Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı