Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Balıkesir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 15 dakikadır.

Kayseri Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Kayseri Balıkesir Uçak Bileti

Kayseri Balıkesir Uçak Bileti

Tarihi oldukça eskilere dayanan Balıkesir; doğası, tarihi ve kültürel değerleri ile gezginlerine oldukça keyifli bir seyahat rotası sunar. Ege kültürünün tüm etnik özelliklerine hakim olan Balıkesir, Kaz Dağları eteklerinde oldukça ilgi çekici bir tabiata ev sahipliği yapar. Sahilleri ve ormanları ile gezginlerini kendine hayran bırakan kentin neredeyse dört bir yanı antik değerler ile çevrilidir.

Ayvalık’ın eşsiz adalarından biri olan Cunda, ilçenin tek yerleşimin olduğu yerdir. Köprü ile ana karaya bağlantısı bulunan Cunda, Ege Denizi’nin en büyük 4. adası olma özelliği taşır. 1976’dan beri bütün olarak sit alanı halinde olan yerleşim yeri, özellikle Rumların mimari eserleri ile ilgi çekici bir görünüme sahiptir. Birçok kilise, manastır, antik bölge ve eve sahip olan Cunda, bahar ve yaz aylarında muhteşem sahilleri ile yerli ve yabancı gezginlerin ilgi odağıdır.

Erdek ve Bandırma Körfezleri arasında kalan Kapıdağı Yarımadası antik çağlarda ‘Kyzikos’ olarak adlandırılırdı. Sahil yolları, ormanlar ile çevrelenen bölge doğası ile ziyaretçilerini kendine hayran bırakır.

Kayseri Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Kayseri Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.