Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Balıkesir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 10 dakikadır.

Kocaeli Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Balıkesir Uçak Bileti

Kocaeli Balıkesir Uçak Bileti

Mitolojide sıklıkla adı geçen Balıkesir ülkemizde tarihinin oldukça eskilere dayandığı bir şehirdir. Ödüllü plajları, bakir doğası, keşfedilmeyi bekleyen koyları ile görenleri kendine hayran bırakan kent, yaz turizminin öncü şehirlerinden biridir. Tertemiz bir doğaya hakim olan şehir aynı zamanda doğa sporları içinde oldukça elverişlidir.

Edremit’in Altınoluk beldesinde yer alan Antandros Antik Kenti milattan önce 1200’lere dayanan arkeolojik yapıları ile oldukça keyifli bir tarih turu sunar. Roma dönemine ait mozaikler ile çevrili olan kent, inşa edildiği döneme ait lahitleri ve şehre ait kanalizasyon kalıntıları ile büyük bir öneme sahiptir. Günümüze kadar bölgede gerçekleştirilen kazılar neticesinde gün yüzüne çıkarılan Nekropolis, kent suru, Roma evi ve yamaç ev ile tarihsel bir değere ev sahipliği yapan bölge, Balıkesir’in en karanlık çağlarını aydınlatıcı niteliktedir.

Çanakkale ve Balıkesir arasında kalan Kaz Dağları, ülkemizin oksijeni en bol bölgelerinden biridir. 1774 metre yüksekliğe sahip olan ve meşe, gürgen, kestane ağaçları ile çevrelenen dağlar mitolojide Afrodit’in ‘güzellik kraliçesi’ seçildiği yer olarak bilinir.

Kocaeli Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Kocaeli Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.