Çok ucuz fiyatlarla Malatya Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Balıkesir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 20 dakikadır.

Malatya Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Malatya Balıkesir Uçak Bileti

Malatya Balıkesir Uçak Bileti

Günümüzde hala keşfedilmeyi bekleyen koylara kucak açan Balıkesir; masmavi ödüllü plajları, oksijeni bol uçsuz bucaksız ormanları, yüzyıllar öncesine dayanan antik kentleri, eski ve yeninin bir araya geldiği şehir yapısı ile bambaşka bir görüntü oluşturur. Doğal güzelliği ve tarihi özelliklerinin yanı sıra kültürel kökenleri ile de görenleri kendine hayran bırakan Balıkesir, günümüzde turizmin canlı olduğu bir şehirdir.

Mitolojide ”İda Dağları” olarak adı geçen Kaz Dağları, Balıkesir ve Çanakkale arasındaki sınırı oluşturur. Türkiye’nin gözde ormanlarından biri olan bölge aynı zamanda ülkemizin en yüksek dağlarından biridir. 1774 metre zirvesindeki Karateş Tepesi ile görkemli bir bir duruş sergileyen Kaz Dağları kestane, meşe ve gürgen ağaçlarının yetişme alanıdır. Milli park statüsüne sahip olan bölge flora ve fauna açısından oldukça geniş bir perspektif sergiler. Afrodit’in güzellik kraliçesi seçildiği yer olan Kaz Dağlarının aynı zamanda günümüze kadar çeşitli rivayetler ile şekillendiği görülür.

Tarihi milattan önce 5. yüzyıla dayandığı bilinen Kyzikos Antik Kenti, Erdek sınırları içindedir. Pek çok farklı uygarlığın egemenliği altına giren antik kent, şehrin tarihi turizm noktalarının başında gelir.

Malatya Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Malatya Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.