Çok ucuz fiyatlarla Sinop Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop’tan Balıkesir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 30 dakikadır.

Sinop Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Sinop’tan Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sinop Balıkesir  uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Sinop Balıkesir Uçak Bileti

Sinop Balıkesir Uçak Bileti

Topraklarının bir kısmı Marmara, diğer bir kısmı ise Ege Bölgesinde yer alan Balıkesir ülkemizin en güzel şehirlerinden biridir. Yaz ve kış doğanın en güzel renklerini üzerinde taşıyan kent, özellikle bahar aylarının gelişi ile beraber kapılarını yoğun oranda yerli ve yabancı turiste açar. Her bir köşesinde dokusuna uygun butik otellerin, restoranların, antik kentlerin, kültür merkezlerinin yer aldığı şehir tarihi ve kültürel özellikleri ile olduğu kadar doğal güzelliği ile de büyüleyici bir kenttir. Özellikle etrafındaki Rum adaları ile harika bir atmosfere sahne olan Balıkesir, görmekten keyif alınacak şehirlerden biridir.

Ayvalık ilçesine bağlı 22 ada arasında insan yaşantısının olduğu tek ada Cunda’dır. Ülkemizin en güzel noktalarından biri olan Cunda Adası, tüm mevsim boyunca seyahatseverlerin ilgi odağıdır. Eski dönemlerinde bir Rum yerleşkesi olarak varlığını devam ettiren adanın her bir noktası bu dönemden ve insanlardan kalma kiliselere, camilere ve çeşitli mimari yapılara ev sahipliği yapar. Tüm bunların yanı sıra dünya üzerindeki en güzel plajlara ev sahipliği yapan ada, her hali ile görenleri kendine hayran bırakır.

Sinop Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye’nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir’de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car’dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir’e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Sinop Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.