Çok ucuz fiyatlarla Batman Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Batman’dan Eskişehir’e her gün bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 40 dakikadır.

Batman Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Batman’dan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Batman Eskişehir ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Batman Eskişehir Uçak Bileti

Batman Eskişehir Uçak Bileti

Ülkemizin en modern şehirlerinden olan Eskişehir,  gelişmişlik özellikleri bakımından oldukça yüksek bir profil çizer. İç Anadolu Bölgesinde yerini alan kent, tarihi geniş bir geçmişe sahiptir. İlk olarak Frig Vadisi ile yerleşimin başladığı bilinen Eskişehir, eski ve yeninin harmanını yansıtan sokakları ve caddeleri ile göz alıcıdır.

Işıltılı şehir hayatı ile yaz ve kış aktif bir hareketliliğe sahip olduğu görülen Eskişehir, yıl içinde yerli ve yabancı gezginlerin Türkiye’de en çok rağbet gösterdiği turizm destinasyonları arasındadır.

Eskişehir Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı 400 bin metrekare içinde çeşitli kültürel ve eğlenceli aktivitelere sahiptir. Bilim ve deney müzesi, amfi tiyatro, hayvanat bahçesi, konser alanları, masal şatosu, korsan gemisi gibi çeşitli alanlara ayrılan park, Türkiye’nin genelinde dikkat çeken bir etkinlik merkezidir.

Batman Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Batman Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Batman Havalimanı içinden de Batman Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Batman Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı