Çok ucuz fiyatlarla Batman Giresun uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Batman'dan Giresun'a her gün bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 50 dakikadır.

Batman Giresun uçak bileti al!

Sizde Batman'dan Giresun'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Batman Giresun ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Giresun'da nerelere gidebiliriz?

Batman Giresun Uçak Bileti 300x201 Batman Giresun Uçak Bileti

Batman Giresun Uçak Bileti

Karadeniz'in hoş kentlerinden olan Giresun, yeşili ve mavisi ile pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başarır. Özellikle doğal güzelliği ile öne çıkan Giresun yayla turizminin aktif olduğu merkezlerden biridir. Tarihine bakıldığında 4000 yılı aşkın uzun bir geçmişe sahip olduğu görülen şehir, Rum İmparatorluğunun bıraktığı tarihsel kalıntılar ile mimarisine bir yön verir.

Halk kültürüne ve şehrin turizmine katkı sağlayan Kümbet Yaylası, Karadeniz coğrafyasının önemli bir ananesidir. İrili ufaklı pek çok yaylanın bir araya gelmesinden oluşan Kümbet, Giresun şehir merkezine 52 kilometre uzaklıktadır. Yılın her mevsimi olağanüstü temiz bir doğaya ve manzaralara bürünen bölgenin etrafında turizm kapasitesini karşılamak adına çeşitli konaklama alternatifleri misafirlerini bekler.

Batman Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Batman Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7'de sefere başlayan otobüsler 18:30'a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Batman Havalimanı içinden de Batman Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun'a hem de Ordu'ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı'ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Batman Giresun uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı