Çok ucuz fiyatlarla Batman Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Batman'dan Nevşehir'e her gün bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 15 dakikadır.

Bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle Nevşehir otelleri, Tatil City'de. Ucuz tatil paketleri ile Nevşehir uçak bileti web sitemizde!

Nevşehir Otelleri

Nevşehir'de yapılacak şeyler

Kapadokya desek Nevşehir hakkında kafanızda bir şeyler canlanır. Nevşehir gezilecek yerler almanağı sizler için hazırlandı.

tatil city

Nevşehir ucuz uçak bileti

Batman Nevşehir uçak bileti al!

Sizde Batman'dan Nevşehir'e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Batman Nevşehir ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Nevşehir'de nerelere gidebiliriz?

Batman Nevşehir Uçak Bileti 300x200

Batman Nevşehir Uçak Bileti

İç Anadolu Bölgesinin ve Türkiye'nin en gözde turizm kapılarından olan Nevşehir, yılın her mevsimi dünyanın dört bir yanından binlerce turisti ağırlar. Dünyanın en ilginç yerleşimlerinden biri olması sebebi ile dikkatleri üzerine çeken kent coğrafi özellikleri ve doğal oluşumları ile beğeni kazanır. Şehir aynı zamanda geçmişi ile de Anadolu uygarlıklarının en eski yerleşimleri arasındadır.

Kapadokya ile özdeşleşen şehrin en aşina noktası Göreme Açık Hava Müzesidir. Nevşehir merkeze 13 kilometre uzaklıkta yer alan bu şahane oluşum hem kenti, hem de ülkemizi turizm alanında temsil eder. 6 Aralık 1985'te UNESCO Dünya Mirasları Listesine girmeye hak kazanan bölge binlerce yıl manastır hayatı yaşaması, mağaraları, yer altı şehirleri ile muhteşem bir gizem taşır.

Batman Nevşehir uçak bileti fiyatları

Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Batman Nevşehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7'de sefere başlayan otobüsler 18:30'a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Batman Havalimanı içinden de Batman Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı'ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp'e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer'dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Batman Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı