Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Batman’a az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 35 dakikadır.

Bingöl Batman uçak bileti al!

Sizde Bingöl’den Batman’ gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Batman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Bingöl Batman Uçak Bileti

Bingöl Batman Uçak Bileti

Dicle Nehri sınırlarına kurulan Batman’a bugüne kadar pek çok medeniyet ev sahipliği yapmıştır. Batman şehir merkezine 7 kilometre uzaklıkta yer alan Maladabi Köprüsü Diyarbakır ve Batman karayolu üzerinde bulunur. 1147 yılında Artuklular tarafından yaptırılan Maladabi Köprüsü, şehirde tarihi yapılardan biridir. Köprünün içindeki nişler içinde güneş, hayvan ve insan motifleri vardır. Hasankeyf ilçesinde bulunan Hasankeyf mağaralarının sayısı oldukça fazladır. Kalkerli arazileri ile dikkat çeken mağaralar, eski zamanlarda bölge halkı tarafından ev olarak kullanılıyordu. Hasankeyf mağaralarının bir kısmı doğal bir oluşumken diğer kısım insan eli ile yapılmıştır.

Mor Kiryakus Manastırı, bölgede Hristiyanlara ait en eski yapı özelliğini taşır. Beşiri ilçesinde yer alan manastır 457 yılında, 365 odalı olarak inşa edilmiştir. Mor Kiryakus Manastırının yapımı sona erdikten sonra üniversite olarak kullanılmış, ardından ise inanç merkezine çevrilmiştir. Yine Beşiri ilçesinde bulunan bir başka tarihi yapı ise Memikhan Köprüsüdür. Batman’ın en eski yapılarından olduğu düşünülen köprünün kim tarafından ve ne zaman yapıldığı tam olarak belli değildir.

Zeynep Bey Türbesi, Seyyid Bilal Türbesi ve Hıdır Bey Cami şehirde önemli inanç mekanları arasında yer alır.

Bingöl Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca

gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir.

Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Bingöl Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.