Çok ucuz fiyatlarla Artvin Batman uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Artvin’den Batman’a her gün en az bir uçuş yapılır. Artvin’den Batman’a uçuş süresi ise aktarma dahilinde olmakla beraber 12 saat 30 dakika sürer.

Artvin Batman uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizden en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Artvin Batman ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden ucuz tatil fırsatları da yakalayabilirsiniz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Artvin Batman Uçak Bileti

Artvin Batman Uçak Bileti

Anadolu’nun karanlık çağlarından itibaren gününüze kadar ulaşmayı başaran Batman, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en güzel şehirlerinden biridir. Ülkemizin dört bir yanındaki yerleşimler gibi tarihi ve kültürel açıdan oldukça zengin bir konuma sahip olduğu görülen Batman, aynı zamanda insanların yerleşik hayata adapte olmaya başladığı ilk dönemlere de tanıklık eder.

İlk dönemlerinde barınma ve iskan amaçlı kullanılan Hasankeyf Mağaraları, 4000 yılı aşkın olduğu tahmin edilen uzunca bir döneme sahiptir. Babillere, Asurlara ve Sümerlere tarih boyunca kapılarını açan bölge, bununla beraber dünya genelinde Mezopotamya’nın da önemli bir kültür taşıyıcılığı görevini de üstlenir.

Artvin Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Artvin Havalimanı Ulaşım

Artvin Belediyesine ait otobüsler için Artvin Havalimanına çift yön gidiş dönüş yapılmaktadır. Ayrıca HAVAŞ servisleri de şehrin belli bölgelerine yolcu taşımaktadır.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Artvin Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.