Çok ucuz fiyatlarla Batman Denizli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Batman’dan Denizli’ye her gün bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 45 dakikadır.

Batman Denizli uçak bileti al!

Sizde Batman’dan Denizli’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Batman Denizli ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Denizli’de nerelere gidebiliriz?

Batman Denizli Uçak Bileti

Batman Denizli Uçak Bileti

Ege Bölgesinde bulunan Denizli, sahip olduğu doğal oluşumlar ile ülkemizin yıl boyunca yerli ve yabancı turiste açık kapılarından biridir. Bulunduğu bölgenin cezbedici coğrafi koşulları neticesinde yıllar boyunca farklı uygarlıkların egemenliği altına giren kent, bugün bunları taçlandıracak bir tarihsel şölene de ev sahipliği yapar. Antik kentler ve manastırlar bakımından görkemli bir duruşa sahip olan şehir, aynı zamanda tabiatı ile de doğaseverler tarafından beğeni kazanır.

Yer altındaki termal suyun yüzyıllar önce gün yüzüne çıkması ve kimyasal bir tepkimeye girmesi sonucu meydana gelen Pamukkale Travertenleri hem kentin, hem de ülkemizin en önemli değerlerinden biridir. Şahane bir görüntü sunan bölge dünya üzerinde eşine pek rastlanmayan görkeme sahiptir. UNESCO Dünya Mirasları Listesinde yer alan travertenler, dört mevsim boyunca da şehrin turizm kapasitesinin artıran bir nitelik taşır.

Batman Denizli uçak bileti fiyatları

Denizli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Denizli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Batman Denizli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Batman Havalimanı içinden de Batman Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Batman Denizli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı