Çok ucuz fiyatlarla Batman Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Batman’dan Samsun’a her gün bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 30 dakikadır.

Batman Samsun uçak bileti al!

Sizde Batman’dan Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Batman Samsun ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Batman Samsun Uçak Bileti

Batman Samsun Uçak Bileti

Büyük bir bölümünün İyon şehir devletleri tarafından, küçük kısmının ise koloniler tarafından kurulduğu bilinen Samsun, Karadeniz’in en gelişmiş kentidir. Türklerin eline geçene dek birçok Anadolu uygarlığının yerleşimi olan şehir, aynı zamanda Rum İmparatorluğunu da uzun yıllar boyunca topraklarında ağırladı.

Günümüzde tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri ile adından söz ettiren Samsun aynı zamanda milli mücadelenin önemli bir kolu olması ile de maneviyatı yüksek bir kenttir.

Milli mücadelenin en önemli simgelerinden olan Bandırma Gemi Müzesi, Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarının ülkemizin özgürlüğü adına Samsun’a çıktığı vapurun replikasıdır. Aslına uygun şekilde inşa edilen vapur, bugün ülkemizin en önemli deniz müzelerinden biri olarak meraklıları ile buluşur. Müzenin içinde Atatürk ve kurmaylarına ait özel eşyalar, gemicilik sektörüne ait eşyalar ve silahlar sergilenir.

Batman Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Batman Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Batman Havalimanı içinden de Batman Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Batman Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı