Çok ucuz fiyatlarla Giresun Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Batman’a haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 21 saat 55 dakikadır.

Giresun Batman uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Batman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Giresun Batman Uçak Bileti

Giresun Batman Uçak Bileti

Türkiye’nin dört bir yanı farklı uygarlıklara ve çağlara ait miraslar ile doludur. Bunun en güzel örneklerinden biri ise Batman‘dır. Sahip olduğu antik kentleri, medreseleri, ören yerleri ile günümüzde oldukça önemli bir turizm merkezi olan şehir, taşıdığı kültürü ile de ilgi çekicidir. Tarihi yapısı kadar, doğal güzelliği ile de göz kamaştıran Batman, özellikle tarihseverlerin uğrak noktalarından biridir.

Ne zaman ve kimler tarafından kurulduğu tam olarak bilinmeyen Hasankeyf Antik Kenti, ülkemizin en önemli yerleşim yerlerinden birini simgeler. Çok eski çağlardan beri uygun bir iskan bölgesi olarak kullanılan antik kentin pek çok yerinde ele geçirilen buluntulara bakıldığında tarihinin M. Ö. 4. yüzyıla dayandığı görülür. İnsan eli ile oyularak yapılan pek çok mağaranın yer aldığı bölgenin girişinde sonraki dönemlerde Diyarbakır ve çevresini ele geçiren Bizans İmparatoru tarafından savunma amacıyla inşa edilen iki adet sınır kalesi vardır. Bu kale tarihte Abbasiler, Hamdaniler, Mervaniler, Eyyubiler, Artuklular, Selçuklar ve Osmanlı tarafından hakimiyet altına alındı.

Giresun Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Giresun Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı