Çok ucuz fiyatlarla Hatay Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Batman’a haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 10 dakikadır.

Hatay Batman’da uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay  Batman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Batman Uçak Bileti

Hatay Batman Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin önemli bir yerleşim merkezi olan Batman, günümüzde tarihsel ve kültürel zenginliği ile adını duyuran bir şehirdir. Yüzyıllar boyunca ayakta kalan kent, günümüzde birbirinden değerli tarihi yapılara ev sahipliği yapar. Sahip olduğu mirasları neticesinde Batman, Türkiye’nin önemli kültürel tarihi turizm alanlarından biridir.

Ne zaman kurulduğu tam olarak bilinmeyen Hasankeyf, Türkiye’nin yurt dışı tanıtımlarında sıklıkla kullanılan bir bölgedir. Jeopolitik yapısı incelendiğinde tarihinin çok eski dönemlere dayandığı görülen bölge, günümüzde hala mesken olarak kullanılır. Yapımının ardındaki yıllarda ilim yaymak ve darüşşifa olarak hizmet veren bölge, Bizans İmparatorluğu tarafından inşa edilen Hasankeyf Kalesi ile birlikte 1981 yılında sit alanı olarak koruma haline alındı.

İnsanlığın yerleşik hayata uyum sağladığı dönemlere ait olan Hasankeyf Mağaralarının barınma amacı ile kullanılmasının ardından orijinal yapıları bozulmadan günümüze kadar ulaştı. Karşı kayalıklardan birleşik kaplar esasına dayalı olarak temiz su ulaştırılan bölge, yaklaşık olarak 4000 mağaradan oluşur. Asurlara, Babillere ve Sümerlere ev sahipliği yapan Hasankeyf Mağaraları su medeniyetinin ilk ortaya çıktığı yerdir.

Hatay Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay’a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye’ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç

kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir.

Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Hatay Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı