Çok ucuz fiyatlarla Kars Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Batman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 55 dakikadır.

Kars Batman uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Batman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Kars Batman Uçak Bileti

Kars Batman Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan Batman, Türkiye’nin özellikle yurt dışı tanıtımlarında sıklıkla yer verilen şehirlerden biridir. Her bir noktası tarihi ve kültürel değerler ile çevrili olan kent sahip olduğu manastırlar, kiliseler, mağaralar ve camiler ile antik bir görüntü sunar. Yılın on iki ayı boyunca da yerli ve yabancı turistler tarafından büyük bir ilgi ile karşılaşan şehir, özellikle yer altı yerleşmeleri ile merak uyandırır.

Hasankeyf Ören Yeri ve Hasankeyf Mağaraları Batman’ın tarihi ile eşdeğer bir tutum sergiler. Bölgenin genelinin orijinal yapıları bozulmadan günümüze kadar ulaşması, kentin tarihsel zenginliğini artıran ilk unsurdur. Çok fonksiyonlu yapılarını muhafaza eden Hasankeyf, 4000 yılı aşkın olduğu belirlenen bir geçmişe sahiptir.

Hasankeyf Ören Yeri, doğa ve insanın bir araya gelerek muazzam bir medeniyet oluşturma örneğidir. Derin ve görkemli kanyonlardan meydana gelen bölge, Dicle Nehrinin asırlar boyunca aktığı güzergahta oluşan sel sularının aşınması sonucu oluştu. Özellikle sahip olduğu su medeniyeti ile büyük bir ilgi uyandıran merkez, gezginlerine eşsiz bir seyir zevki yaşatır.

Kars Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs

geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir.

Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Kars Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.