Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Batman’a  her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 15 dakikadır.

Kayseri Batman uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Batman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Kayseri Batman Uçak Bileti

Kayseri Batman Uçak Bileti

Ülkemizin tarihi ve kültürel değerleri ile ön plana çıkan şehri Batman, geçmişinin asırlar öncesine dayanması ile günümüzde çeşitli mimarilere sahiptir. Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan şehir özellikle kiliseleri, camileri, mağaraları, ören yerleri ve antik kentleri ile ilgi çekici bir seyahat rotası sunar.

Batman’ın dört mevsim boyunca yoğun bir turist kapasitesine ev sahipliği yapan bölgesi Hasankeyf’tir. Jeopolitik yapısı incelendiğinde bölgenin tam olarak ne zaman kurulduğu bilinmez. Tarihin en karanlık çağlarına ait olan mağaraları ile birlikte bölge şehrin ilk yerleşim yeridir. Kayalıklar üzerine inşa edilen mağaraların günümüze kadar Babillere, Asurlara ve Sümerlere ev sahipliği yaptığı bilinir. Çok fonksiyonlu özelliğini koruyarak günümüze kadar ulaşan bölgenin en dikkat çekici noktalarından biri ise künklerin arasından taşınan su medeniyetidir. Dicle Nehri kıyısı boyunca kurulu olan Hasankeyf Ören Yeri, tarihi yerleşim yerinin bir diğer kolunu oluşturur. Dar ve derin vadiler boyunca uzanan heybetli kanyonlardan meydana gelen bölge bütün olarak eşsiz bir seyir zevki sunar.

Kayseri Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman  seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Kayseri Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.