Çok ucuz fiyatlarla Ordu Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ordu’dan Batman’a her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 10 dakikadır.

Ordu Batman uçak bileti al!

Sizde Ordu’dan Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Ordu Batman ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Ordu Batman Uçak Bileti

Ordu Batman Uçak Bileti

Anadolu’da sıra dışı güzelliklerin önemli adresleri arasına adını yazdıran Batman, bugün çağlar öncesinden başlayan ve insanların yerleşik hayata geçmediği karanlık dönemlere ait izler taşıyan önemli bir hazinesidir. Uzun dönemler boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından rağbet gören kent, günümüzde özellikle mimari bakımdan oldukça zengin bir özellik gösterir.

Tarih boyunca kesin olarak ne zaman kurulduğu bilinmeyen fakat yüzyıllar boyunca şehre yerleşen çeşitli koloniler ve imparatorluklar tarafından kullanılan Hasankeyf, bugün hala mesken amaçlı kullanılır. Doğa ile iç içe bütünleşmiş bir alandan oluşan Hasankeyf Ören Yeri, insanların bir araya gelerek binlerce yıl boyunca oluşturduğu tarihi evler ve mağaralardan meydana gelir.

Ordu Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Ordu Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Ordu Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Ordu Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.