Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Denizli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Denizli’ye en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 20 dakikadır.

Bingöl Denizli uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Denizli’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Denizli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Denizli’de nerelere gidebiliriz?

Bingöl Denizli Uçak Bileti

Bingöl Denizli Uçak Bileti

Denizli Ege Bölgesi’nde yer alan Türkiye’nin dünyaya açılan kapılarından biridir. Şehir yalnızca yerli turiste değil, aynı zamanda UNESCO Dünya Mirasi Listesi’nde bulunan antik kentleri ile, Travertenleri ile yabancı turistlere de hitap ediyor. Şehir merkezinde bulunan Anadolu Selçukluları tarafından inşa edilen Kaleiçi, Denizli’nin eski dönemlerine ait ruhunu hala muhafaza ediyor. Burada daha çok bakır ve demir ile haşır neşir olan ustalara rastlamak mümkündür. Kaleiçi’ne oldukça yakın bir mesafede bulunan Atatürk ve Etnografya Müzesi’nde Mustafa Kemal Atatürk’ün 1931’de Denizli ziyareti sırasında  kaldığı oda ve kullandığı eşyalar sergileniyor. Müze haline dönüştürülen evde döneme ait yatak, telefon, karyola, abajur, çerçeve ve sehpa bulunuyor.

Büyük bir açık hava müzesi durumunda olan Pamukkale Travertenleri’ne gittiğinizde muhteşem güzelliğinden kendinizi alamayabilirsiniz. Travertenlerin bulunduğu bölge oldukça büyüktür ve farklı bölümlere ayrılır. Hierapolis Antik Kenti, Pamukkale Arkeoloji Müzesi, Pamukkale Travertenleri ve son olarak da Antik Havuz birbirlerine oldukça yakındır.  UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alan Hierapolis Antik Kenti; Hierapolis Antik Tiyatrosu, Plutonyum Deliği, Frontinus Caddesi, Agora, Çeşme Binası, Sütun başlıklı ev, Apollon Kutsal Alanı, Surlar ve daha farklı bölümlerden oluşuyor. Denizli’ye ziyaretiniz sırasında mutlaka görülmesi gereken Travertenler, tarihi ve doğal güzelliklerin harmanlandığı ender yerler arasındadır.

Bingöl Denizli  uçak bileti fiyatları

Denizli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Denizli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Denizli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Bingöl Denizli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.