Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Giresun’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 35 dakikadır.

Ucuz fiyatlar ile Giresun otelleri de Tatil City’de. Giresun otelleri arasından en uygun, en ucuz fiyatlı olan otelleri hem de kaliteden ödün vermeden seçtik. Ucuz tatil fırsatları web sitemizde!

Giresun Otelleri

Giresun’da yapılacak şeyler

Giresun’a gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Giresun’da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Giresun Gezi Rehberi hazırladık.

tatil city

Bingöl Giresun uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Bingöl Giresun uçak bileti, Bingöl Giresun Uçak Bileti

Bingöl Giresun Uçak Bileti

Giresun, tarihteki en eski yerleşim yerlerinden biridir. Yemyeşil doğası ve havası ile tam bir Karadeniz şehri olan Giresun, aynı zamanda yakın komşusu Ordu ile de Doğu Karadeniz sınırını oluşturur. Pontus kralı tarafından yaptırıldığı bilinen Giresun kalesi, günümüzde şehrin simgesi durumundadır. Yapılan kazı çalışmaları neticesinde Giresun kalesinden çıkarılan eserlerin Helenistik dönem ve Roma imparatorluğuna ait olduğu bilinir. Giresun kalesinin diğer adı ise ‘Bronz duvarlı kaledir’. Günümüzde çeşitli etkinlikler için aktif şekilde kullanılır.

Giresun’un doğal güzelliklerinin sergilendiği Giresun Adası son derece turistik bir yer haline gelmiştir. Aynı zamanda Giresun Adası, Karadeniz’de bulunan iki adadan biridir. Giresun adası ikinci dereceden sit alanıdır. Üzerinde çeşitli bitki ve hayvan türlerinin bulunması ise flora yönünden zengin bir yapıya sahip olduğunu gösterir. Giresun Adasında hala mitolojik birçok kalıntı yer alır.

Ortodoks Kilisesi olarak inşa edilen Giresun Müzesi’nin bir diğer adı Gogora kilisesidir. Kentin değişik bölgelerinde eski dönemlere ait ele geçirilen para, kıyafet, eşya, silah ve kabartma gibi bulgular Giresun Müzesinde sergilenir.

Bingöl Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Bingöl Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.