Çok ucuz fiyatlarla Amasya Bingöl uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Amasya’dan Bingöl’e her gün uçuş yoktur. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 4 saat 20 dakikadır.

Amasya Bingöl uçak bileti al!

Siz de Amasya‘dan Antalya’ya seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Amasya Antalya uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Amasya Antalya uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Bingöl’de nerelere gidebiliriz?

Amasya Bingöl Uçak Bileti

Amasya Bingöl Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinin orta kesimlerinde bulunan Bingöl ilimiz hem tarihi hem de doğal güzellikleri ile adından söz ettiren gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yeri bünyesinde barındıran bir şehir. Eğer tarihi alanları gezmeyi seviyorsanız ilk uğrayacağınız yer Sebeterias Kalesi olmalıdır. Urartular döneminden kalmış olan bu kale savunma hattındaki önemli üç kaleden bir tanesidir. Eğer ada turizmine ilginiz varsa mutlaka Yüzen Ada’yı görmelisiniz. Ülkemizdeki yüzen adalar içerisinde en meşhuru Bingöl’dekidir.

Eğer kış sporlarına ilginiz varsa  Yolçatı Kayak Merkezi sizleri bekliyor. Geniş pistleri ve sosyal tesisleri ile hoş zaman geçirmeniz mümkün. Manzarası ile adından söz ettiren Kala Tepesi’nde ise mutlaka güneşin doğuşunu izlemeye çalışın. Bingöl ayrıca kaplıcaları ile de ünlüdür. Romatizma hastası olan pek çok insan Bingöl’ün kaplıcalarına şifa bulmaya geliyor. Kös Kaplıcaları romatizmalara iyi geldiği gibi suyu ile de şifa veren bir yer. Yine tarihi bir kale olan Kral Kızı Kalesi, Pers hükümdarı tarafından yaptırılmış ve günümüze kadar gelebilmiş bir yapı.

Amasya Bingöl Uçak bileti fiyatları

Bingöl seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Bingöl seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Amasya’dan Bingöl’e ya da Bingöl’den Amasya’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Amasya Bingöl uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Amasya Merzifon Havalimanı Ulaşım

Amasya Merzifon Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Şehir merkezinden 46 km mesafede bulunan Amasya Merzifon Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için pek çok alternatif bulunmaktadır. Bunlardan birincisi havayolu servisleridir. Uçak kalkış ve inişlerine göre düzenlenen servisler şehir merkezine ulaşmak adına en kısa yoldur. Toplu taşıma tercih edecekler için otobüsler de yine merkeze kalkmakta ve yolcuları götürmektedir.

Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için bir de taksi durağı bulunmaktadır. Taksi ile şehre kolaylıkla geçebilirsiniz. Şayet kendiniz bir araç kiralamak istiyorsanız havalimanında bulunan Sima Oto Kiralama ve Avis Oto Kiralama gibi firmalar istenen model ve fiyat aralığında araç temini sağlamaktadır.

Amasya Bingöl uçak bileti Amasya Merzifon Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Amasya Bingöl uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.