Çok ucuz fiyatlarla Erzincan Bingöl uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzincan’dan Bingöl’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 55 dakikadır.

Erzincan Bingöl uçak bileti al!

Sizde Erzincan’dan Bingöl’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzincan Bingöl uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bingöl’de nerelere gidebiliriz?

Erzincan Bingöl Uçak Bileti

Erzincan Bingöl Uçak Bileti

Evliya Çelebi’ye göre adını Büyük İskender’den alan Bingöl, Doğu Anadolu Bölgesinde bulunur. ‘Ölümsüz Hayat’ anlamını taşıyan Bingöl, uzunca bir geçmişi neticesinde farklı kültürel yapılara ev sahipliği yapar.

Solhan ilçesinin Hazarşah Köyünde bulunan Yüzen Adalar, ülkemizdeki 22 adadan biridir. Kara ile bağlantısı olmayan üç adet ada, yöre halkı tarafından tesadüfen keşfedilmesi ile bilinir. Günümüze kadar ender rastlanan bir tabiat olayına kucak açan Yüzen Adalar, bu sebeple yıl içinde pek çok gezginin seyahat rotasını oluşturur.

100 metre yüksekliğiyle beraber sarp kayalıklardan dökülen suyu oldukça heybetli bir görünüme sahip olan Çir Şelalesi, Uzun Dere Köyünde bulunur. Çir Şelalesi, şehirde görülebilecek doğal güzellikler arasındadır. Rüzgar, akarsu ve bir takım dış kuvvetler tarafından taşınıp aşınması sonucu meydana gelen Buban Bacaları, Nevşehir Peribacaları ile eşdeğer bir görünüme sahiptir.

Vank Kilisesi şehrin eski dönemlerine ait tarihine ev sahipliği yapan bir bölgedir. Sarp kayalıklar arasına oyularak yapılan Zağ Mağaraları, iç taraftan birbirine geçişi bulunan odalardan oluşur. Erken Hristiyanlık Dönemine ait olan Zağ Mağarası, Roma’nın baskısı altında kalan Hristiyanların ibadet amacı ile kullandıkları alandır.

Erzincan Bingöl uçak bileti fiyatları

Bingöl seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bingöl seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzincan Bingöl uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Erzincan Havalimanı içinden de Erzincan Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca

gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Erzincan Bingöl uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı