Çok ucuz fiyatlarla Giresun Bingöl uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Bingöl’e haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 20 saat 5 dakikadır.

Giresun Bingöl uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Bingöl’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Bingöl uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bingöl’de nerelere gidebiliriz?

Giresun Bingöl Uçak Bileti

Giresun Bingöl Uçak Bileti

Varlığının bilindiği zamanlardan beri önemli bir yerleşim merkezi olarak kullanılan Bingöl‘ün ismi İlk Çağ’da Ming-köl, Orta Çağ’da ise Çapakçur olarak geçer. İslam orduları tarafından ele geçirilen şehir, günümüzde farklı çağlara ve milletlere ait oldukça önemli kalıntılara sahiptir.

2884 metre yüksekliği ile Türkiye’nin oldukça yüksek volkanik dağlarından biri olan Sülbüs Dağı, Yayladere’nin yakınında yer alır. Zirvesindeki karların en geç eridiği bölgelerden biri olan Sülbüs, düz bir dağ olsa da, uzaktan sivri bir konik şeklinde görülür. Pek çok rivayete konu olan Sülbüs Dağının üst kısımları ve etekleri yayla olarak kullanılır.

Türkiye’nin yeni kayak merkezlerinden biri olan Yolçatı Kayak Merkezi, Bingöl şehir merkezine 25 kilometre uzaklıkta bulunur. Amatör ve profesyonel kayakçılar için iki ayrı piste sahip olan Yolçatı, 1 kilometre uzunluğunda piste sahiptir. Etrafında konaklamak için otel imkanı da bulunan bölge, kış aylarında Bingöl ve çevresinden oldukça yüksek kapasitede turist çeker.

Zag Mağarası, Kral Kızı Kalesi ve Yüzen Ada şehrin önemli doğal ve tarihi güzellikleri arasındadır.

Giresun Bingöl uçak bileti fiyatları

Bingöl seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bingöl seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Bingöl uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Giresun Bingöl uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı