Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Bingöl uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Bingöl’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 30 dakikadır.

Kütahya Bingöl uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Bingöl’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Bingöl uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bingöl’de nerelere gidebiliriz?

Kütahya Bingöl Uçak Bileti

Kütahya Bingöl Uçak Bileti

Pek çok kaynaklarda adının geçtiği Bingöl, ülkemizin en eski yerleşim yerlerinden biridir. Çeşitli dönemlerde birçok farklı isimle karşımıza çıkan şehir, Anadolu’da düşman istilasına uğramayan nadir bölgelerden biridir. Tarihte farklı beyliklere başkent olması ile ünlenen Bingöl tarihsel ve kültürel açıdan zengindir. Yeşil bir doğaya sahip olan şehir, aynı zamanda doğal güzellikleri ile de ön plana çıkar.

Yayladere’nin yakınında yer alan Sülbüs Dağı, şehrin volkanik dağlarının en belirginidir. Üzeri ve etekleri kentin yayla turizmine hitap eden Sülbüs, 2884 metre yüksekliğe sahiptir. Sivri bir koni şeklini andıran bölge, kentte karları en geç eriyen yerdir.

Bingöl şehir merkezine 25 kilometre uzaklıkta olan Yolçatı Kayak Merkezi, kış turizmi boyunca şehrin en çok turist çeken bölgelerinden biridir. Yüksekliği 1600 ve 1900 metre arasında değişen kayak merkezinde amatör ve profesyonel kayakçılar için çeşitli pistler bulunur. Pistlerin uzunluğu toplamda 1 kilometreyi bulan Yolçatı kayak turizmi ile komşu şehirlerinde büyük bir ihtiyacını karşılar. Aynı zamanda bölgenin etrafında konaklamak amacı ile çeşitli alternatiflerde mevcuttur.

Kütahya Bingöl uçak bileti fiyatları

Bingöl seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bingöl seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Bingöl uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı’nda beklerken kafe, restoran ve ATM’lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ’ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ’ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Kütahya Bingöl uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.