Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Bingöl uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon’dan Bingöl’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 10 dakikadır.

Trabzon Bingöl uçak bileti al!

Sizde Trabzon’dan Bingöl’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Bingöl ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Bingöl’de nerelere gidebiliriz?

Trabzon Bingöl Uçak Bileti

Trabzon Bingöl Uçak Bileti

İlk Çağdan gelen harika görüntüleri ile bugün özellikle tarihseverlerin uğrak noktalarından biri olan Bingöl, Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biri olması ile tanınır. Şehir aynı zamanda ülke toprakları içinde düşman ayağının basmadığı nadir topraklar arasındadır. Farklı kaynaklara bakıldığında çeşitli dönemler boyunca değişik isimler ile adlandırılan Bingöl, bugün özellikle doğal ve kültürel güzellikleri ile de ayrı bir atmosfere sahiptir.

1600 ve 1900 metre arasında bir yüksekliğe sahip olan Yolçatı Kayak Merkezi, özellikle son yıllarda yükselen trendi ile beraber bulunduğu bölgenin önemli turizm merkezlerinden biri haline geldi. Uzunluğu toplamda 1 kilometreyi bulan çeşitli parkurlara sahip olan merkez, daha önce kayak tecrübesi yaşamamış olan kişiler içinde uygun arazilere sahiptir. Arlık ve Mart aylarında yoğun oranlarda bir turizm kapasitesine ev sahipliği yapan Yolçatı’ya özgü konaklama alanları da bulunur.

Trabzon Bingöl uçak bileti fiyatları

Bingöl seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bingöl seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Bingöl uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Trabzon Bingöl uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.