Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum’dan Antalya’ya her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 4 saat 20 dakikadır.

Bodrum Antalya uçak bileti al!

Sizde Bodrum’dan Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Bodrum Antalya Uçak Bileti

Bodrum Antalya Uçak Bileti

Hem şehir merkezindeki, hem de ilçelerindeki arkeolojik ve doğal güzellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Antalya, ülkemizin en çok tercih edilen yaz turizmi şehridir. Bir başka deyişle yıl boyunca yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği kent, tüm cezbedici özellikleri ile oldukça dikkat çekicidir. Doğal güzelliğinin yanı sıra antik dönemlere dayanan yerleşimleri ile de ilgi odağı olan Antalya, dünyanın en güzel şehirlerinden biridir.

Antalya’nın antik dönemlerini en güzel şekilde anlatan eserlerden biri olan Hadrian Kapısı, Roma İmparatoru Hadrianus’un milattan önce 130 yılında kenti ziyareti sırasında inşa edilen bir yapıdır. Tarihi Kaleiçi’nin oldukça yakınında yer alan Hadrian Kapısı, korint üslubundaki mermer sütunları ve Latince yazılı olan kitabesi ile dikkatleri üzerine çeker.

Şehrin en güzel ilçelerinden biri olan Kaş, muhteşem güzellikteki koyları, burunları ve plajları ile görenleri cezbeder. Antik değerleri ile de ön plana çıkan Kaş, özellikle Likya döneminin en önemli merkezlerinden biridir. Uzun çarşının çıkışında yer alan Aslanlı Lahit Likya uygarlığnın en önemli kaya mezarı örneğidir. Muazzam bir yapısı bulunan lahit özellikle tarihseverler tarafından beğeni toplar.

Bodrum Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze

gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Bodrum Antalya bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.