Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Artvin uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum'dan Artvin'e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 40 dakikadır.

Bütçe dostu fiyatlı Artvin otelleri de TatilCity.NET‘de. Ucuz tatil fırsatları, çok ekonomik Artvin uçak bileti web sitemizde!

Artvin Otelleri

Artvin'de yapılacak şeyler

Artvin'e gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Artvin'de Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Artvin gezilecek yerler hazırladık.

tatil city

Artvin ucuz uçak bileti

Bodrum Artvin uçak bileti al!

Sizde Bodrum'dan Artvin'e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Artvin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Artvin'de nerelere gidebiliriz?

Bodrum Artvin Uçak Bileti

Bodrum Artvin Uçak Bileti

Yeşilin her rengine hakim ormanları, ülkemizin en yüksek debili şelaleleri, krater gölleri ve 5000 yıllık kültürel tarihi ile cennetten bir parça olan Artvin, tabiat güzelliği ile görenleri kendine hayran bırakır. Gürcistan ile sınır ili olan şehrin ikinci dili Lazcadır. Pek çok açıdan kozmopolit bir özellik sergileyen Artvin, yöresinin misafirperver insanları ve ilginç lezzetleri ile keyifli bir tatilin adresidir.

Artvin şehir merkezinden 10 kilometre uzaklıkta olan Hatila Vadisi Milli Parkı, Karadeniz'in en güzel milli parklarından biridir. 17,138 hektarlık alanı kaplayan vadi, 1994'ten beri milli park statüsüne sahiptir. 500'ü aşkın endemik bitki türünün yanı sıra pek çok yabani hayata da ev sahipliği yapan bölge flora ve fauna açısından zengin bir özellik gösterir. Sıkıldım kayası üzerinde yer alan cam teras ile Artvin'in eşsiz manzarasının seyrini sunan milli parkın etrafında günümüzde herhangi bir konaklama imkanı bulunmaz. Çeşitli vadilerin, yaylaların, şelalelerin ve göllerin bir araya geldiği bir görüntüyü ayaklar altına alan Hatila Vadisi, şehirde mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir.

Bodrum Artvin uçak bileti fiyatları

Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Artvin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı'na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu'nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin'e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin'e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Rize-Artvin Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Bodrum Artvin bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.