Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Bingöl uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum'dan Bingöl'e  her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 40 dakikadır.

Web sitemiz üzerinden çok ucuz fiyatlar ile Bingöl otelleri bulabilirsiniz. Ayrıca Bingöl uçak bileti fiyatları uçuş arama sistemimizde çok uygun!

Bingöl Otelleri

Büyük bingöl otel 1 e1543312284423 500x300 Bodrum Bingöl Uçak Bileti

Büyük Bingöl Otel Bingöl Türkiye

0 görüşler

Bingöl şehir merkezinde bulunan bu tesis , otobüs terminaline çok yakın olup  750 metre mesafesi vardır. Bingöl havalimanı'na ise 18 km mesafededir.

ortalama fiyatı120TL SEÇİN

Bingöl'de yapılacak şeyler

Bingöl'e gitmeyi düşünenler için Bingöl gezi rehberi hazırladık.

tatil city

Bingöl ucuz uçak bileti

Bodrum Bingöl uçak bileti al!

Sizde Bodrum'dan Bingöl'e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Bingöl bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bingöl'de nerelere gidebiliriz?

Bodrum Bingöl Uçak Bileti 300x225 Bodrum Bingöl Uçak Bileti

Bodrum Bingöl Uçak Bileti

Tarihin pek çok dönemine kadar uzanan geçmişi ile birçok uygarlığa kapılarını açan Bingöl, ülkemizin en eski yerleşim yerlerinden biridir. Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan kent, düşman ayağının basmadığı nadir topraklardan biridir.

Uzundere Köyünde yer alan Çir Şelalesi, şehrin doğal güzelliğinin ön plana çıktığı yerdir. 100 metre yükseklikteki Çir Taşı adı verilen kayadan düşen suların görkemi ile adeta görenleri büyüleyen şelale, şehre gelen gezginlerin ve yerel halkın kaçamak durağıdır. Muhteşem bir tabiat görselliğine sahip olan bölge, Bingöl'de görülmesi gereken yerlerden biridir.

Bugün ülkemizde keşfedilen 22 adadan biri olan Yüzen Ada, kentin turizm kapasitesini ikiye katlayan yerdir. Solhan ilçesinin Hazarşah Köyüne bağlı mevki de yer alan bölge, üç adet birbirine bağlı olmayan ve kara ile herhangi bir bağlantısı bulunmayan adadan oluşur. Bölgede yaşayan halk tarafından tesadüfen keşfedilen Yüzen Adalar, ilginç görüntüsü ile görenler üzerinde merak uyandırır. Etrafı ağaçlar ile çevrili olan adalar, huzur dolu doğası ile Bingöl'e gelen yerli ve yabancı gezginlerin uğrak noktasıdır.

Bodrum Bingöl uçak bileti fiyatları

Bingöl seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bingöl  seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Bingöl uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı'na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu'nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY'nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl'de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl'de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Bodrum Bingöl bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.