Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum'dan Erzincan'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11  saat 40 dakikadır.

Ucuz fiyatlı Erzincan otelleri. Erzincan otelleri arasından en uygun otelleri seçtik. Üstelik ucuz tatil fırsatları ile uygun fiyatlı Erzincan uçak bileti arıyorsanız bizi takip edin!..

Erzincan Otelleri

meva hotel 2 e1544538884208 500x300
ortalama fiyatı160TL

Meva Hotel
Erzincan Türkiye

Modern dekorasyonu ve konforlu odaları ile beğeni kazanan bu şirin Erzincan oteli misafirlerini bekliyor.

Erzincan'da yapılacak şeyler

Erzincan'a hakkında çeşitli bilgiler Erzincan gezilecek yerler rehberinde..

tatil city

Erzincan ucuz uçak bileti

Bodrum Erzincan uçak bileti al!

Sizde Bodrum'dan Erzincan'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Erzincan bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan'da nerelere gidebiliriz?

Bodrum Erzincan Uçak Bileti 300x300

Bodrum Erzincan Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Erzincan, tarihsel ve kültürel süreçleri ile dikkatleri çeken bir şehirdir. Ülkemizin önemli nehirlerinden olan Fırat Nehrine ev sahipliği yapan bölge halk arasında “çevresi dağ ortası bağ” olarak adlandırılır. Çeşitli dönemlere ait mimarileri ve dini yapıları ile de zengin bir görünüm oluşturan Erzincan, aynı zamanda ülkemizin inanç turizmine hitap eden şehirlerinden biridir.

Çeşitli dönemlere ait sikkeler, madeni eşyalar, paralar, topraktan pişen kaplar, yöresel tarzda kıyafetler, ateşli silahlar, halı ve kilim örnekleri ile belirli bir tarihi ziyaretçileri ile buluşturan Erzincan Müzesi, şehrin tarihini gözler önüne seren bir mekandır. Çeşitli fosil ve bitki türleri örneklerini de kapsayan bir alana sahip olan müze, Erzincan'ın çeşitli bölgelerinde yapılan kazı çalışmaları sonucunda ele geçirilen önemli eserlerin can bulduğu yerdir.

Doğanın en etkileyici yüzlerinden biri olan Karanlık Kanyon, Erzincan şehir merkezine 150 kilometre uzaklıktaki Kemaliye ilçe sınırlarındadır. Base jump, kano ve rafting etkinlikleri ile göz kamaştıran bölge, Türkiye'nin en büyük ve güzel kanyonlarından biridir.

Bodrum Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı'na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu'nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Bodrum Erzincan bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.