Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum'dan Eskişehir'e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 10 dakikadır.

Aktarmalı ya da direk uçuş.. Eskişehir uçak bileti de web sitemizde..

Eskişehir Otelleri

Eskişehir'de yapılacak şeyler

Eskişehir'in de bir hikayesi var.. Bu hikayelere sadık kalarak sizler için sağlam bir Eskişehir gezi rehberi hazırladık.

tatil city

Eskişehir ucuz uçak bileti

Bodrum Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Bodrum'dan Eskişehir'e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Eskişehir bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir'de nerelere gidebiliriz?

Bodrum Eskişehir Uçak Bileti 300x169 Bodrum Eskişehir Uçak Bileti

Bodrum Eskişehir Uçak Bileti

“Öğrenci kenti” olarak bilinen Eskişehir, günümüz Türkiye'sinin en modern yüzlerinden biridir. Şehrin dört bir yanı sanatsal aktiviteler, heykeller ve şehri gösterişli kılan butik tarzı mimariler ile çevrilidir. İç Anadolu Bölgesinde yer alan Eskişehir, geçmişin günümüz ile harmanlanması sonucu oldukça dikkat çekici bir şehir haline gelmesi ile her yaştan insanın ilgisini çeker. Aynı zamanda kent, yer altı şifalı suları ile de termal turizmin ülkemizde aktif olduğu bölgelerden biridir.

Sakarya Irmağının en uzun kolu olan Porsuk, Eskişehir'de pek çok caddenin ortasından geçer ve şehre gizemli bir hava katar. Adalar'ın etrafını hareketlendiren Porsuk Çayı, kentin en hareketli caddelerinden biridir. Sağlı sollu pek çok restoran, kafe, bar ve sahaftan oluşan Adalar; gece, gündüz aktif bir şehir yaşamına örnektir.

Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi, kentin sanatsal yönünü ortaya çıkaran noktalardan biridir. Büyükerşen ve öğrencilerinin birlikte yaptığı balmumu heykelleri bugün ülkemizde rağbet gören yerler arasındadır. Dünyaca ünlü pek çok düşünür, bilim insanı, sanatçı ve siyasetçinin heykellerinin bulunduğu müze açıldığı günden beri turistlerin ilgisini çeker.

Bodrum Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı'na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu'nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Bodrum Eskişehir bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.