Ağrı’dan Bodrum’a seyahat etmek isteyenlere ucuz Ağrı Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Ağrı’dan Bodrum’a günlük iki uçuş yapılmaktadır. Ağrı’dan Bodrum’a uçuş süresi ise aktarma dahilinde olmakla beraber 9 saat 10 dakika sürmektedir.

Ağrı Bodrum uçak bileti al!

Ağrı’dan Bodrum’a seyahat etmek ve en ucuz Ağrı Bodrum uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Bodrum uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Ağrı Bodrum Uçak Bileti

Ağrı Bodrum Uçak Bileti

Bodrum Türkiye’nin belkide en çok turist çeken cazibe merkezlerinden birisi. Öyle ki renkli gece yaşamı, tarihi ve doğal yerleri ile ziyaret edenleri mest ediyor. Siz de Bodrum seyahatinizde bu tarihi ve doğal yerleri görmek istiyorsanız sizlere birkaç tavsiyede bulunmak isteriz. Bunlardan birincisi ilçenin simgelerinden Bodrum Kalesi. 1402 yılında yapılmış olan kale Ortaçağ’dan günümüze kadar gelebilen nadide tarihi yapılardan.

Eğer şirin ve bir o kadar temiz denizi olan bir kasaba arıyorsanız Gümüşlük tam size göre. 4000 yıllık geçmişi ile dikkatleri çeken bu küçük kasaba sizleri doğa ile buluşturacak, benzersiz Rum evleri, Koyunbaba’nın adalarının manzarası ile buluşacaksınız.

Bodrum Antik Kenti M.Ö. 4. yüzyılda inşa edilmiş olup günümüze kadar gelebilmiş yapılardan. Seyirci kapasitesi 13.000 olan antik tiyatrosunda günümüzde pek çok festival ve konser düzenleniyor. Akyarlar muazzam manzarası ile sizleri alıp götürecek türden bir yer. Burada bulunan kafe ve restoranlarda oturup günbatımını izleyebilirsiniz. Pedesa Antik Kenti ise günümüze kadar gelebilmiş bir diğer önemli tarihi yapı. Bu bölgede özellikle arkeolojik kazılar sıklıkla yapılmakta ve önemli tarihi eserler gün yüzüne çıkmaktadır. Özellikle tarihi alanlara ilgisi olanlara tavsiye ederiz.

Ağrı Bodrum Uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı’dan Bodrum’a ya da Bodrum’dan Ağrı’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Ağrı Bodrum uçak bileti Ağrı Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Bodrum’a ister Dalaman ister Bodrum Havalimanından ulaşabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla’nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı’nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı’nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye’ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Ağrı Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.

Ağrı Dalaman uçak biletiAğrı Muğla uçak bileti