Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Bodrum’a az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 55 dakikadır.

Bingöl Bodrum uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Bingöl Bodrum Uçak Bileti

Bingöl Bodrum Uçak Bileti

Eşsiz güzellikteki koyları, Türkiye’de başka herhangi bir şehirde karşılaşamayacağınız tarihi dokusu ve sımsıcak insanları ile Bodrum istisnasız tatil beldelerimiz arasında en iyisidir diyebiliriz. Dünyanın en önemli su altı batığının ve dünyanın yedi harikasından biri olan Halikarnas Mozolesinin bulunduğu şehri gezmeye doyamayacaksınız. St. John Şövalyeleri tarafından 1402 yılında küçük bir yarımada üzerinde inşa edilen Bodrum Kalesi, Ortaçağ’dan kalma en önemli eserler arasındadır. Bodrum kalesinin içinde yer alan Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi’de kalenin içinde yer alıyor. Müzede Uluburun Batığı, Serçe Limanı Batığı ve daha nice önemli buluntular sergileniyor.

Antik Mydos kentinin üzerine kurulmuş olan Gümüşlük, ufak bir balıkçı kasabasıdır. Tavşan Adasına karşı güneşi keyifle batıracağınız Gümüşlük’te eşsiz manzaralara tanık olabilirsiniz. Gümüşlük gibi Bodrum’un bir başka ünlü kasabası da Yalıkavak’tır. Yalıkavak’ta aradığınız doğal ürünlerle bezeli nefis bir kahvaltı yapabilir, ardından birbirinden güzel koylarına kendinizi bırakabilirsiniz. Gölköy ve Türkbükü mahallelerinden oluşan Göltürkbükü, özellikle yatlar için elverişli bir limandır. Bodrum’a ziyaretiniz sırasında tekne turu ile doğal dokusu bozulmamış bu kasabaları keyifle ziyaret edebilirsiniz. Muğla‘nın Bodrum ilçesi şehirden öne çıkmış dünya tarafından tanınmaktadır.

Bingöl Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları ekonomik uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Bingöl Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.