Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Bodrum’a az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 10 dakikadır.

Çanakkale Bodrum uçak bileti al!

Sizde Çanakkale’den Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Bodrum Uçak Bileti

Çanakkale Bodrum Uçak Bileti

Bodrum özellikle son yıllarda ülkemizin turizm başkentlerinden biri haline gelmiştir. Yaz ve kış her daim gezilecek pek çok yere sahip olan şehir, birçok özelliği ile ziyaretçilerini  büyülemeyi başarıyor. Halikarnas Balıkçısı Bodrum’dan şu şekilde bahsetmiştir; Yokuş başına geldiğinde Bodrum’u göreceksin, Sanma ki sen geldiğin gibi gideceksin, senden öncekiler de böyleydiler. Akıllarını hep Bodrum’da bırakıp gittiler…” İşte böyle muhteşem bir yer Bodrum…

Bodrum’un her köşesi küçük bir balıkçı kasabasını andırır. Pek çok bölgesinde irili ufaklı antik kentler bulunur. Toplamda 12 adet antik kente sahip olan Bodrum, tarihi ve kültürel turizm içinde oldukça verimlidir. Aynı zamanda Bodrum Yarımadası çok sayıda Mavi Bayraklı Koya sahiptir. Torba, Gölköy, Türkbükü, Gündoğan, Yalıkavak, Turgut Reis ve Akyarlar Bodrum’un en güzel kasabaları arasında başta gelenlerdir.

15. yüzyılda Rodos şövalyeleri tarafından yaptırılan Bodrum Kalesi, ülkemizin en güzel kalelerinden biridir. Kalenin duvarları Halikarnassos Mausoleion’unun taşları ile yapılmıştır. Büyük ölçüde Alman Mimar Heinrich Schlegelhol tarafından yapılan kale, 1523 tarihinde Türklerin eline geçmesi ile Kanuni Sultan Süleyman tarafından onarılmıştır.

Çanakkale Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Çanakkale Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.