Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Afyon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum’dan Afyon’a her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 10 dakikadır.

Bodrum Afyon uçak bileti al!

Sizde Bodrum’dan Afyon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Afyon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Afyon’da nerelere gidebiliriz?

Bodrum Afyon Uçak Bileti

Bodrum Afyon Uçak Bileti

Tarihinin en eski dönemlere kadar uzandığı Afyon, ülkemizin manevi hazineler ile çevrili şehirlerinden biridir. Gıda ve mermercilik konusunda ihracatın yoğun bir şekilde yaşandığı kent aynı zamanda yer altından gelen şifalı suları ile ülkemizin termal başkentidir. İç Anadolu ve İç Ege bölümlerini birbirine bağlayan şehir, tarihteki serüveni ile de dikkatleri üzerine çeker.

Eski dönemlerinde adından “Hapanuva” olarak bahsettiren Afyon Kalesi, şehir merkezinin orta yerinde ve kenti ayaklar altına alan bir tepede bulunur. 225 metre yüksekliğe sahip olan yapının tarihi milattan önce 1350 yıllarına kadar uzanır. Muhteşem bir tarihin kendini bulduğu ve bütünleştiği yer olarak karşımıza çıkan kale, yıllar boyunca birbirinden farklı medeniyetlerin önemli savunma merkezlerinden biri olarak adlandırıldı. Tarihi oldukça eskilere dayanan Afyon, dört bir yanındaki kültürel değerleri ile gezginlerine Anadolu’nun tipik bir örneğini sergiler. Türkiye içinde kültürel gezintilere çıkmak isteyenlerin mutlaka görmesi gereken yer alan Afyon; ören yerleri, antik kentleri, cami, mevlevihane, müze ve şehre özgü yapıları ile beğeni toplar.

Bodrum Afyon uçak bileti fiyatları

Afyon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Afyon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Afyon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Afyon uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Afyon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.