Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Aydın uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum’dan Aydın’a her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 20 dakikadır.

Bodrum Aydın uçak bileti al!

Sizde Bodrum’dan Aydın’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Aydın uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Aydın’da nerelere gidebiliriz?

Ege Bölgesinde yer alan Aydın coğrafi konumu, pek çok meyve ve sebzeye elverişli bitki örtüsü neticesinde yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından ele geçirilmeye çalışılan bölgelerden biridir. Günümüzde özellikle iç kesimlerinde farklı uygarlıkların çok yapılı mimarileri ile hoş bir görüntü çizen kent, arkeolojik olarak büyük bir değere sahiptir. Didim ve Kuşadası gibi bugün Türkiye’nin yaz turizmini temsil eden en güzel ilçelere ev sahipliği yapan kent, bahar ve yaz aylarında yüksek oranda yerli ve yabacı turist akınına uğrar.

Topraklarının bir kısmını Muğla ili paylaşan Bafa Gölü, Ege Bölgesinin en büyük gölüdür. Aydın şehir merkezine 90 kilometre uzaklıkta olan bölge, muhteşem bir doğal güzelliğe sahiptir. Menderes Nehrinin biriktirdiği alüvyonlar ile bugün denize 14 kilometre uzaklıkta olan gölün kuzeyinde Beşparmak Dağları, güneyinde ise Labada Dağları yer alır. Kaynak suları ile beslenen Bafa Gölü, aynı zamanda ülkemizin önemli kuş gözlem alanlarından biridir.

Aydın’ın Kuşadası ve Söke ilçeleri arasında kalan Dilek Yarımadasında günümüzde hala birçok uygarlığın ayak izi görülür. Cennetten bir parça olarak nitelendirilen yarımada, 1966 yılında milli park statüsü kazandı. Ülkemizin en güzel koylarından biri olan yarımada, Kuşadası’nda mutlaka görülmesi gereken yerler listesindedir.

Bodrum Aydın uçak bileti fiyatları

Aydın seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Aydın seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Aydın uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Aydın uçak bileti satın alınabiliyor.

Aydın Çıldır Havalimanı Ulaşım

Aydın Çıldır Havalimanı, Aydın şehir merkezinin güneydoğusunda Tepecik mevkisi Efeler’de bulunur. Şehir merkezine 6 kilometre mesafede yer alan Aydın Çıldır Havalimanından, Aydın’a yaklaşık 13 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıldır Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından şehir merkezine ve şehir merkezinden ise havalimanına transfer havayollarına ait Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezi ve Aydın Çıldır Havalimanı’nın kısa mesafe olmasından dolayı bu güzergah üzerinden her yarım saatte bir geçen minibüslerle de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Aydın Çıldır Havalimanı içinden ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da yaklaşık 6 kilometre uzaklıkta olan şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıldır Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Aydın’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Çıldır Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Aydın Çıldır Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Bodrum Aydın bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.