Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum’dan Gaziantep’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 40 dakikadır.

Bodrum Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Bodrum’dan Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Gaziantep bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’de nerelere gidebiliriz?

Bodrum Gaziantep Uçak Bileti

Bodrum Gaziantep Uçak Bileti

Her bir köşesi ayrı bir tarihe ev sahipliği yapan Gaziantep, günümüzde hala keşfedilmeyi bekleyen tarihi ve kültürel güzelliklerin olduğu bir şehirdir. Yüzyıllar boyunca çeşitli medeniyetlerin egemenliği altına giren kent, tam olarak tarihsel süreçlerin hazinesidir. Gazi” unvanlı il, bugün dünyanın yaşayan en eski şehirleri arasında yerini alır. Gaziantep aynı zamanda nefis yemek kültürü ile de ülkemizin gastronomi şehridir.

Şehrin ilk yerleşim yeri olarak bilinen Şahinbey, günümüzün en eski yapılarına ev sahipliği yapar. Muhteşem mimarisi ile görenleri kendine hayran bırakan pek çok yapıya sahip olan Gaziantep, sivil mimari özelliğini yansıtan evleri ile dikkatleri üzerine çeker. Şehrin dar ve taşlı sokaklarında karşınıza çıkan geleneksel Gaziantep evleri içe dönük yapı tarzına sahiptir. 19. yüzyılın oda stillerine göre dizayn edilen evler, turizme kazandırılan önemli meskenlerden biridir. Kendine özgü karakteristik yapıları ile beğeni toplayan tarihi evler kısmi butik tarzına sahiptir. Günümüzde mesken dışında otel, restoran, müze gibi farklı amaçlar için ziyarete açık olan yapılar yerli ve yabancı gezginlerin ilgi odağıdır.

Bodrum Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Bodrum Gaziantep  bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.