Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum’dan Adıyaman’a her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 50 dakikadır.

Bodrum Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Bodrum’dan Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Dalaman Adıyaman Uçak Bileti

Dalaman Adıyaman Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin Orta Fırat Bölümünde yer alan Adıyaman, dünyanın en eski şehirlerinden biridir. Milattan önce 40.000 yılına kadar uzanan geçmişi doğrultusunda Neolitik ve Kalkilitik Çağlara ait özel eserlerin günümüzde hala varlığını sürdürdüğü kent, muhteşem bir tarihe ev sahipliği yapar. Hititlere ve Kommagene Krallığına uzun yıllar boyunca başkentlik yapan Adıyaman, Selçuklu ve Osmanlı döneminin karmasını yansıtan tarihi ile de dikkatleri üzerine çeker.

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde yer alan Nemrut Dağı, şehrin tarihi ile eş değer bir özellik sergiler. Türkiye’nin yurt dışına açılan kapılarından biri olan Nemrut, göz alıcı cazibesi ile yerli ve yabancı turistlerin şehirdeki ilk durağıdır. 1987 yılında UNESCO Dünya Mirasları Listesine girmeye hak kazanan bölge, 2150 metre yüksekliğe sahiptir. Kommagene Krallığı döneminde insanların atalarına ve tanrılarına minnettarlığın sergilemek için inşa ettiği tapınaklar, mezarlar ve anıtsal heykeller ile birlikte bugün eşsiz bir manzara sunar. Helenistik dönemin en güzel ve kalıcı kalıntılarından biri olan bu yapılar 8 ve 10 metre arasında değişen boyutlara sahiptir.

Bodrum Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk

Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Bodrum Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.