Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Bodrum’a her iki günde en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 55 dakikadır.

Erzurum Bodrum uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Bodrum Uçak Bileti

Erzurum Bodrum Uçak Bileti

Türkiye’de yaz turizminin başkentlerinden biri olan Bodrum, ışıl ışıl denizi, gece hayatı, tarihi yerleri ve antik kentleri ile oldukça ilgi çekicidir. Özellikle son yıllarda popüler olan şehir, ikliminin de elverişli olması ile birlikte dört mevsim yerli ve yabancı turist çeker. Halikarnassos antik adına sahip olan Bodrum, M. Ö. 11 yüzyılda Karyalıların Argolis kolu tarafından kuruldu.

Özellikle Halikarnassos Antik Kentinin oldukça meşhur olduğu Bodrum’da bunun dışında 12 antik kent daha bulunur. Yüzyıllar boyunca oldukça farklı medeniyetler tarafından hem yaşam alanı, hem de savunma merkezi olarak kullanılan antik kentler günümüzde ülkemizin açık hava müzesi durumundadır.

Halikarnassos Mausoleion’unun taşlarıyla ile yapılan Bodrum Kalesi, şehrin en eski yapılarından biridir. 1523 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından Türklerin eline geçen kale, yeni eklentilerle birlikte oldukça göz alıcı bir hale getirildi. İç içe geçen surlardan meydana gelen kale, Alman mimar tarafında inşa edildi. Yıllar boyunca çeşitli medeniyetler tarafından kullanılan Bodrum Kalesinin pek çok yerinde oldukça değerli kalıntılar bulunur.

Erzurum Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken

Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Erzurum Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı