Çok ucuz fiyatlarla Hatay Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Bodrum’a haftada en az altı gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 15 dakikadır.

Hatay Bodrum uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Bodrum Uçak Bileti

Hatay Bodrum Uçak Bileti

Enfes güzellikteki koyları, muhteşem manzaralı balıkçı köyleri, ödüllü plajları, yeşilin her rengine hakim ormanları ile Bodrum tam anlamıyla bir tabiat şölenidir. Son 15 20 yıldır Türkiye’nin parlayan yıldızı olan şehir, ülkemizin en yaşanılabilir yerleşim yerlerinden biridir. Yüzyıllar boyunca birbirinden eşsiz mimarileri ile ayakta kalan Bodrum, dört mevsim boyunca da yüksek oranda turist çeker.

Ufak bir yarımada üzerine inşa edilen Bodrum Kalesi, şehrin en görkemli ve eski tarihli yapılarından biridir. St. John Şövalyeleri tarafından 1402 yılında yapılan kale, Ortaçağ’dan kalan bir eserdir. Türkiye’nin en kapsamlı yapılarından biri olan Bodrum Kalesinin içinde bölgenin eski tarihini gözler önüne seren Sualtı Arkeoloji Müzesi yer alır. Muhteşem Ege Denizi manzarasına hakim olan Bodrum Kalesi, şehrin kültür ve tarih turlarının yegane adresidir.

Küçük ve neşeli bir balıkçı kasabası olan Gümüşlük, antik Mydos kentinin kalıntıları üzerine kuruludur. Birbirinden güzel plajları, turkuaz ve yeşilin en güzel renklerini yansıtan koyları ile Gümüşlük özellikle yaz aylarında bölgede turist trafiğinin yoğun yaşandığı bir merkezdir.

Hatay Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay’a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye’ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Hatay Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı