Çok ucuz fiyatlarla Kars Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Bodrum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 40 dakikadır.

Kars Bodrum uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Kars Bodrum Uçak Bileti

Kars Bodrum Uçak Bileti

Son 20-30 yılın dünya turizm merkezlerinden biri olarak adlandırılan Bodrum, ülkemizin yaz turizmi adına göz bebeğidir. Muhteşem güzellikteki koyları ve yeşilin bin bir tonuna hakim ormanları ile tabiat güzelliğinin azımsanmayacak kadar yoğun olduğu kent, her yaştan insana hitap etmesi ile de yoğun bir nüfusa sahiptir. Doğal güzelliğinin yanı sıra yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından hakimiyet altına alınan Bodrum, bu özelliği ile de tarihseverlerin oldukça ilgi gösterdiği şehirlerden biridir.

M. Ö. 11. yüzyılda Karyalıların Argolis kolu tarafından kurulan Bodrum’un antik adı Halikarnassos’tur. Şehir merkezinde yer alan Halikarnas Mozolesi heykel, rölyefleri, devasa nitelikteki mezar anıtlarıyla Keops piramidinden sonra 45 metre yüksekliği ile en büyük anıttır. ‘Dünyanın yedi harikasından biri’ sayılan mozole, şehrin simgesi olmakla beraber, cezbedici güzelliği ile yerli ve yabancı gezginler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanır.

Bulunduğu bölgenin coğrafi ve iklim özellikleri bakımından eski çağlarda farklı medeniyetler tarafından olağanüstü çekişmelere sahne olan Bodrum’un dört bir yanı antik kentler ile çevrilidir. Her biri apayrı tarih barındıran antik kentler başlıca; Pedasa, Telmissos, Uranion, Kindye, Myndos, Bargylia, Termera, Madnasa, Sibda, Syangela, Theangela, olarak sıralanır.

Kars Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs

geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Kars Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.