Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Bodrum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 4 saat 20 dakikadır.

Kayseri Bodrum uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Kayseri Bodrum Uçak Bileti

Kayseri Bodrum Uçak Bileti

Türkiye’nin yaz turizmine hitap eden en gözde bölgelerden biri olan Bodrum, Muğla’nın dikkat çeken ilçelerinden biridir. Özellikle son 20 yılın en popüler şehirlerinden biri olan Bodrum, tarihin pek çok aşamasına tanıklık etmesi ile bilinir. Dört bir yanı doğanın en güzel renkleri ile çevrili olan kent, ödüllü sahilleri ve yalnızca tekne ile ulaşımın sağlandığı koyları ile oldukça merak uyandırıcı bir atmosfere sahiptir.

M. Ö. 11. yüzyılda Karyalıların Argolis kolu tarafından kurulduğu bilinen Bodrum’un antik adı Halikarnassos’tur. Milattan önce 650’li yıllarda kente gelen Megaralılar’ın bölgeye Halikarnas adını vermesi ile günümüze kadar simgesel olarak taşındı. Perslerin, Karyalıların ve Dorların hakimiyeti altına giren bölge, şehir merkezinde yer alan mozolesi ile oldukça dikkat çekicidir.

Asırlar boyunca jeopolitik ve iklimsel özellikleri neticesinde çeşitli uygarlıkların hakimiyeti altına giren Bodrum; özellikle antik kentleri, manastırları ve kiliseleri ile ilgi uyandırır. Sahile yakın bölgelerinde yer alan antik kentlerin kalıntıları ile şehir yıl içinde yerli ve yabancı birçok gezginin uğrak adresidir.

Kayseri Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Kayseri Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.