Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Bodrum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 25 dakikadır.

Kütahya Bodrum uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Kütahya Bodrum Uçak Bileti

Kütahya Bodrum Uçak Bileti

Türkiye’nin yaz turizmi başkentlerinden biri olan Bodrum, Muğla’nın en gözde ilçesidir. Muhteşem güzellikteki koyları, burunları, ödüllü plajları ve yemyeşil ormanları ile görenleri kendine hayran bırakan şehir, dört mevsim boyunca da görenleri kendine hayran bırakır. Doğal güzelliği ile olduğu kadar tarihi ve kültürel değerleri ile de tanınan Bodrum, yüzyıllar boyunca ayakta kalan bir şehirdir.

St. John Şövalyeleri tarafından 1402 yılında inşa edilen Bodrum Kalesi, şehrin en görkemli sembolüdür. Yüzyıllar boyunca büyük bir özenle muhafaza edilen yapı Orta Çağdan kalma en önemli eserdir. Kente hakim olan birçok uygarlığın üzerinde izi bulunan Bodrum Kalesi, muhteşem Ege Denizine karşı bir konumdadır. Uluburun Batığı ile Serçe Limanı Batığı gibi şehrin önemli değerlerine ev sahipliği yapan Bodrum Su Altı Müzesini de içinde barındıran kale, şehrin görülmesi gereken en büyük değerlerinden biridir.

Antik Mydos kentinin kalıntıları üzerine kurulu olan Gümüşlük, şehrin en gözde merkezlerinden biridir. Bahar ve yaz aylarında doluluk oranına ulaşan merkez bir balıkçı kasabası olarak bilinir.

Kütahya Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı’nda beklerken kafe, restoran ve ATM’lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ’ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ’ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Kütahya Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.